تاریخ : جمعه, 21 مرداد , 1401 15 محرم 1444 Friday, 12 August , 2022

اخبار داغ

رفع دغدغه کشاورزان استان مرکزی با وام‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بانک سپه در صدر جدول پرداخت تسهیلات بدون ضامن در بین بانک‌های کشور قرار گرفت مهاجرت گسترده صنعت‌گران و اندیشمندان از کشور نقش واحدهای صنعتی کوچک در تامین اشتغال عملکرد موفق بانک تجارت در سال ۱۴۰۰ ماندگاری لحظه ها و حماسه ها با قلم،‌ دوربین و حس مسئولیت خبرنگاران مدیرعامل بانک سپه «روز خبرنگار» را گرامی داشت عاشورا، فرهنگ و جریان پایدار و الگوی همیشگی برای همگان یکپارچگی در واحدهای حقوقی بانک سپه باید استحکام داشته باشد رشد 51 درصدی سوددهی بانک سینا هوای تهران در مرز آلودگی بزرگ‌ترین تفاهم‌نامه ایجاد اشتغال در کشور صورت‌های مالی سال ۱۴۰۰ بانک دی به تصویب رسید آغاز همکاری دو جانبه بانک آینده و شرکت امداد خودرو ایران پرداخت بیش از 7 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط مدیریت شعب استان سمنان در صدر افزایش تعداد کاربران برای سومین ماه هوای پایتخت در آستانه آلودگی تسهیلات بانک توسعه تعاون به نهاد های حمایتی از 5500 میلیارد ریال گذشت مدیرعامل بانک مسکن در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس نشست هم‌افزایی مدیران عامل بانک‌های سپه، صادرات و سینا برگزار شد بانک توسعه تعاون کرمانشاه در پرداخت تسهیلات اشتغال روستائی پیشتاز بوده است

3

کدال نگر ۲۱تیر۱۴۰۰ / صورت های مالی ۱۲ماهه «بورس» منتشر شد

  • کد خبر : 794
  • 21 تیر 1400 - 22:26
کدال نگر ۲۱تیر۱۴۰۰ / صورت های مالی ۱۲ماهه «بورس» منتشر شد
این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشر شده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. افزایش سرمایه «وپخش» و «شلعاب»، افشا اطلاعات با اهمیت «کزغال»، شفاف‌سازی «فولای» و گزارش ۱۲ماهه «بورس» از مهم‌ترین اطلاعیه‌هایی است که در این گزارش بررسی می‌شود.

به گزارش سرویس اقتصادی افق سرمایه؛ کرال نگر ۲۱ تیر ۱۴۰۰ به بررسی برخی از اطلاعیه‌های منتشرشده در کدال پرداخته است.

افزایش سرمایه

«وپخش»: در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت هلدینگ داروپخش با افزایش سرمایه ۳۲۳درصدی این شرکت از محل مطالبات و آورده نقدی و سود انباشته موافقت شد.

«شلعاب»: شرکت لعابیران افزایش سرمایه ۲۷۵درصدی خود را از محل مطالبات و آورده نقدی به ثبت رساند.

اطلاعیه

«شبریز»: شرکت پالایش نفت تبریز زمانبندی پرداخت سود سال۱۳۹۹ را اعلام کرد. به این ترتیب سود سهامداران حقیقی سجامی در تاریخ ۴شهریور پرداخت خواهد شد. همچنین سود سهامداران حقیقی غیرسجامی نیز از تاریخ ۱۵شهریور تا ۳۱اردیبهشت ۱۴۰۱ قابل دریافت است.

«شصفها»: شرکت پتروشیمی اصفهان با توجه به نیاز به بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر ، حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ تعلیق شد.

«فولای»: شرکت صنایع فولاد آلیاژی یزد پیرو گزارش منتشر شده در پایگاه خبری کدال مبنی بر بدهی معوق بانک رفاه شرکت مفتولکاران، نامه بانک رفاه را در خصوص تسویه کامل آن بدهی منتشر کرد.

«فخوز»: هیات مدیره سازمان با درخواست تمدید سه ماهه مهلت مجوز خرید سهام خزانه تا تعداد۲۵۰میلیون سهم از تاریخ ۱۴تیرماه ۱۴۰۰لغایت ۱۴مهر ۱۴۰۰ با دوره نگهداری دو ساله منوط به آنکه سهام خزانه از سهام متعلق به سهام عدالت خریداری نشود و وکالت خرید سهام نیز به کارگزار منتخب شرکت ارائه شود، موافقت شد.

«دسبحان»: شرکت سبحان دارو، طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه الف از دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش فرآورده‌های دارویی شامل قرص‌ها و کپسول‌ها (۱۲ قلم) خبر داد. به این ترتیب قیمت این محصولات از ۵۴,۵۱۰ریال به ۶۵,۵۲۹ریال افزایش یافت.

«کزغال»: شرکت زغال سنگ پروده طبس، طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب از شرکت در مزایده عمومی محدوده‌های اکتشافی، مجوز برداشت، گواهی کشف و پروانه بهره‌برداری معادن استان خراسان جنوبی محدوده اکتشافی منطقه امیر آباد و ازبکوه با احتمال داشتن سرب و روی به مساحت ۳۴ کیلیومتر مربع خبر داد.

اطلاعیه دعوت به مجامع

«ونوین»: بانک اقتصاد نوین سهامداران را در تاریخ ۳۱تیر به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده برای انتخاب اعضای هیات ‌مدیره دعوت کرد.

«فاذر»: شرکت صنایع آذرآب سهامداران را در تاریخ ۳۱تیر ماه به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار و تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

«تبرک»: شرکت گروه کارخانجات صنعتی تبرک سهامداران را در تاریخ ۳۱تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین پاداش هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

«وحافظ»: شرکت بیمه حافظ سهامداران را در تاریخ ۳۱تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه دعوت کرد. در این جلسه به استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار و تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره پرداخته خواهد شد.

گزارش‌های دوره‌ای

«خکرمان»: گروه اقتصادی کرمان خودرو، اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ را منتشر کرد. طبق این گزارش درآمدهای عملیاتی این شرکت ۷۹درصد افزایش و سود خالص ۷۲درصد نسبت به دوره مشابه کاهش یافته است.

«خلنت»: شرکت تولیدی لنت ترمز ایران، اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ را منتشر کرد. طبق این گزارش درآمدهای عملیاتی این شرکت ۷۴درصد، سود ناخالص ۹۵درصد و سود خالص هر سهم ۱۴۳درصد نسبت به دوره مشابه افزایش یافته است.

«بورس»: شرکت بورس اوراق بهادار تهران، اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ را منتشر کرد. طبق این گزارش درآمدهای عملیاتی این شرکت ۲۷۹درصد، سود ناخالص ۳۰۷درصد و سود خالص هر سهم ۱۳۴درصد نسبت به دوره مشابه افزایش یافته است.

«کترام»: شرکت تولیدی کاشی تکسرام، اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ را منتشر کرد. طبق این گزارش درآمدهای عملیاتی این شرکت ۹۴درصد، سود ناخالص ۱۶۴درصد و سود خالص هر سهم ۲۲۴درصد نسبت به دوره مشابه افزایش یافته است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://ofoghsarmaye.ir/?p=794

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

بایگانی شمسی